Ordu A.o.l Mezunlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ordu A.o.l Mezunlar

Ordu a.o.l mezunları, , , , , bulusma noktası, , , , ,

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:)

+6
antiulubey
mLh
oNuR
ozky
slmn
svsozdmr
10 posters
YazarMesaj
svsozdmr
Admin
svsozdmr

AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:) Empty
MesajKonu: AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:)   AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:) EmptyÇarş. Tem. 09, 2008 12:29 pm

Herkes buraya en sevdiği hoca yada hocalarını yazsın. Shocked
En sevmediklerinizi de yazabilirsiniz clown

Ben en çok Nural hoca(mdr yrdmcsı), Sefine Hoca(mdr yrdmcsı), Tülin hoca(fizik), Murat Bilim(mat-geo) ve Adil hocayı severdim. hepsi birbirinden kral insanlar cheers

En son svsozdmr tarafından Ptsi Eyl. 15, 2008 6:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
slmn
Admin
slmn

MesajKonu: Geri: AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:)   AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:) EmptyÇarş. Tem. 09, 2008 12:33 pm

Hamdi babayla Osman hocayı severdim Smile digerleri aklıma gelince yazarım Wink
https://mezunlar.yetkinforum.com
ozky
Admin
ozky

MesajKonu: Geri: AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:)   AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:) EmptyÇarş. Tem. 09, 2008 1:45 pm

bounce bounce bounce bounce 1-vildan hoca 2-nural hoca 3-osman hoca 4-cemil hoca 5-sefine hoca bu hocaları unutamam heralde
oNuR
Admin
oNuR

MesajKonu: HAMDİ BABA ...   AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:) EmptyÇarş. Tem. 09, 2008 4:23 pm

ABİ BEN ENÇOK HAMDİ BABAYI SEVİYODUM ADAM MANNAK BİRİYDİ YA ALLAH RAZI OLSUN BİZE HİÇ ZORLUK ÇEKTİRMEDİ YEMEK PARSI İSTEME OLAYI HARİÇ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
http://mezunlar1.tr.gg/
slmn
Admin
slmn

MesajKonu: Geri: AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:)   AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:) EmptyÇarş. Tem. 09, 2008 4:27 pm

oNuR demiş ki:
ABİ BEN ENÇOK HAMDİ BABAYI SEVİYODUM ADAM MANNAK BİRİYDİ YA ALLAH RAZI OLSUN BİZE HİÇ ZORLUK ÇEKTİRMEDİ YEMEK PARSI İSTEME OLAYI HARİÇ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
O kadarda olsunlan Razz scratch Very Happy
https://mezunlar.yetkinforum.com
svsozdmr
Admin
svsozdmr

MesajKonu: Geri: AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:)   AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:) EmptyÇarş. Tem. 09, 2008 6:59 pm

Hamdi hocayı ben de çok severdim ne zaman yatakhaneye girmek istesem çaktırma geç ama çabuk ol derdi cheers
mLh

mLh

MesajKonu: Geri: AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:)   AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:) EmptyÇarş. Tem. 09, 2008 8:06 pm

vildan hocayı tekgeçerim
antiulubey

antiulubey

MesajKonu: ......................   AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:) EmptyCuma Tem. 11, 2008 12:02 pm

osman kral 1,yoldaş vildan 2,cemil hoca 3 gerisi yalan
ozky
Admin
ozky

MesajKonu: Geri: AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:)   AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:) EmptyPtsi Tem. 14, 2008 12:24 pm

svsozdmr demiş ki:
Hamdi hocayı ben de çok severdim ne zaman yatakhaneye girmek istesem çaktırma geç ama çabuk ol derdi cheers
Very Happy Very Happy:D bende bu sözleri hatırlar gibiyim.. o da kral adamdır
yavuz_89

MesajKonu: Geri: AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:)   AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:) EmptySalı Tem. 29, 2008 1:46 pm

1-mehmet karaca 2-Narin Çakmak 3-ADİL BABA 4-A.H.T bunlar sewdiğim hocalar ya sewmediklerimiz
1-Beşir Çiçek 2-Sefine Kalın
gang_bangin'

MesajKonu: EROL ABİ   AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:) EmptyÇarş. Tem. 30, 2008 6:15 pm

arkadaslar ben butun hocaları severdim ama en cok sevdiim adam EROL ABİydi tek bile gecmem yarısmaz dierleriyle bi alkıs gelsin erol abimize. hoca(murat, mustafa, huseyin, yahya, vildan, ahmet hamdi, hatice, elif, kamil, mehmet akmercan, mehmet karaca, sadık, aydın, barış, sefine, temel, cemil, nural, adil, hamdi, kamil...) ve unuttuklarım varsa hepsini cok severdim adalet haric:D
antiulubey

antiulubey

MesajKonu: ..........................   AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:) EmptyPaz Ağus. 03, 2008 6:17 pm

gang_bangin' demiş ki:
arkadaslar ben butun hocaları severdim ama en cok sevdiim adam EROL ABİydi tek bile gecmem yarısmaz dierleriyle bi alkıs gelsin erol abimize. hoca(murat, mustafa, huseyin, yahya, vildan, ahmet hamdi, hatice, elif, kamil, mehmet akmercan, mehmet karaca, sadık, aydın, barış, sefine, temel, cemil, nural, adil, hamdi, kamil...) ve unuttuklarım varsa hepsini cok severdim adalet haric:D
la bilion mu onlar seni hiç sevmiodu ha benden duymuş olmada Razz Razz
gang_bangin'

MesajKonu: Geri: AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:)   AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:) EmptyPtsi Ağus. 04, 2008 12:26 pm

antiulubey demiş ki:
gang_bangin' demiş ki:
la bilion mu onlar seni hiç sevmiodu ha benden duymuş olmada Razz Razz
olum gs ın topcuları sana asık mı gs ı tutuosun. karsılıksız sevgi:D
theMask

theMask

MesajKonu: Geri: AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:)   AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:) EmptyCuma Ağus. 08, 2008 1:08 pm

okulda aslında cok ii hocalar var ama benım gonlumde M.AKMERCAN'ın yeri basşka...tama adam gbı adam kalıbına oturuyo....bfç
jqncn

jqncn

MesajKonu: Geri: AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:)   AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:) EmptyPerş. Ağus. 28, 2008 11:58 pm

oğretmen denen varlık sevilen bişi mi ki?bazı istisnalar elbet var ama oğretmen hoca lafını duyunca sinirleniorum.yani oğretmenler için hala içimde bi insani duygu varsa sebebi KAMİL hocadır.onuda ztn oğretmen olarak gormuyorum.
bide ŞEVKET abi ve MUSA abi cok başkalar.TMC bilir onlarla (ikisiylede) ilk karşılaşmamazıda kavga edioduk. Laughing sonra nerden nerye.
bide bilen bilir benim favorilerim ebru hoca yahya hoca barış hoca..... Very Happy Very Happy Very Happy
antiulubey

antiulubey

MesajKonu: ............................   AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:) EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 1:13 pm

jqncn demiş ki:
oğretmen denen varlık sevilen bişi mi ki?bazı istisnalar elbet var ama oğretmen hoca lafını duyunca sinirleniorum.yani oğretmenler için hala içimde bi insani duygu varsa sebebi KAMİL hocadır.onuda ztn oğretmen olarak gormuyorum.
bide ŞEVKET abi ve MUSA abi cok başkalar.TMC bilir onlarla (ikisiylede) ilk karşılaşmamazıda kavga edioduk. Laughing sonra nerden nerye.
bide bilen bilir benim favorilerim ebru hoca yahya hoca barış hoca..... Very Happy Very Happy Very Happy
yaşşşşşşşaaaaaaaaaaaa cheers
mLh

mLh

MesajKonu: Geri: AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:)   AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:) EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 9:18 pm

antiulubey demiş ki:
jqncn demiş ki:
yaşşşşşşşaaaaaaaaaaaa cheers

lol! lol!

AÖL'de En Sevdiğimiz Hocalarımız:)
1 sayfadaki 1 sayfası