Ordu A.o.l Mezunlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ordu A.o.l Mezunlar

Ordu a.o.l mezunları, , , , , bulusma noktası, , , , ,

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

kopyalarımız

2 posters
YazarMesaj
mLh

mLh

kopyalarımız Empty
MesajKonu: kopyalarımız   kopyalarımız EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 9:26 pm

herkes kopya ile ilgili düşüncelerini açıklasın arkadaşlar..hangi hocadan korkup kopya cekemezdiniz , hangi arkadaşlarınızdan bakardınız , yöntemleriniz falan filan Very Happy .. şayet ilkerle ben tariht dersinde kopya cekmeyi çook severdik Very Happy..
jqncn

jqncn

kopyalarımız Empty
MesajKonu: Geri: kopyalarımız   kopyalarımız EmptyCuma Eyl. 05, 2008 3:00 pm

melih güzel konu ama neden bunu itiraf köşesine koydun ki.bizim kopyalarımızı itirafa gerk yok zaten biz acık acık cekioduk itiraf etmemize gerek yok.mezun olmadan son haftada son noktayı koyup.cığır aşmadıkmı Very Happy ayrıca bu olayda baş rol oynamamda bana ayrı bi gurur verio.tabi ramazanıda unutmayalım.onunda konula ilgili görüşlerini solim.ikimzde hiç pişman deiliz gene olsa gene yaparız düşüncesi ikimzdede hakim konumda.ayrıca ben bu ay hazırlık muafiyeti sınavına gircem.(ingilizce)bu sınaw içinde ramazla beraber çeşitli projelerimiz var Very Happy
(ne edebi bi msj yazdım la.kelimeler cümle duzenlerine baksaıza bi geek
mLh

mLh

kopyalarımız Empty
MesajKonu: Geri: kopyalarımız   kopyalarımız EmptyPaz Eyl. 07, 2008 12:58 am

zaten bu konuyu acarken aklıma sen geldin Very Happy aman dur gözünü sevim uni de bırak bu işi Very Happy

kopyalarımız
1 sayfadaki 1 sayfası